Nová priemyselná tlačiareň etikiet SQUIX 4 od firmy CAB

Pri vývoji novej modelovej rady tlačiarní SQUIX bol kladený dôraz predovšetkým na jednoduché a intuitívne ovládanie, spoľahlivosť, rýchlosť tlače a vysokú kvalitu tlače. Séria SQUIX predstavuje nový vývoj založený na úspešných tlačiarňach rady A+.

V rámci modelovej rady SQUIX sú k dispozícii dva typy, ktoré sa líšia spôsobom vedenie materiálu. Prvý z nich má ľavostranné vedenie materiálu a druhý je vyrábaný s vedením etikiet centrovaným na stred tlačiarne. V závislosti na tomto prevedení môžu byť tlačiarne vybavené modulom odlepovanie, RFID modulom (HF, UHF), automatickým rezaním, stohovačom alebo separátorom pre bezproblémovú tlač nekonečných pásov, textilných materiálov či jednovrstvových materiálov (papier, plast, zmrštiteľné plastové trubičky, a pod.).

Užívateľsky prívetivá, spoľahlivá, rýchla a presná

Do tlačiarní SQUIX je inštalovaný najrýchlejší procesor na trhu, obdobný procesor ktorý sa používa v automobilovom priemysle. Sú vybavené farebným LCD displejom o veľkosti 4,3″ s odolnou dotykovou obrazovkou. Užívateľské rozhranie je teda rovnako komfortné ako u smartfónov = dotykové a s priamym prístupom k jednotlivým položkám v menu pomocou ikon.

Tlačové hlavy boli prepracované tak, aby ich výmena bola ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. Periférne rozhranie umožňuje tlačiarňam SQUIX, aby boli vybavené všetkými doplnkovými zariadeniami z radu A+, ako je napr. automatické rezanie, aplikátory alebo externé navíjanie.

Tlačiarne SQUIX disponujú I/O rozhraním s ôsmimi vstupmi a výstupmi, individuálne programovateľnými pre akúkoľvek aplikáciu.

Táto horúca novinka od spoločnosti CAB je už uvoľnená aj do predaja. Tlačiareň sme zaradili do produktovej sekcie, pozrite sa na celý popis, video aj leták tlačiarne CAB SQUIX 4.