Motorola sa zmenila v Zebru – aj u nás

Začiatkom minulého roka prebehla akvizícia spoločnosti Motorola Solutions a skupiny Symbol pod krídla firmy Zebra Technologies. Všetky produkty boli postupne prevádzanie a preznačenie. Klasické “M” logo sa mení na logo Zebry, hlavu zvieraťa.

Pôvodné produkty Motorola a Symbol zostávajú, čo sa technických parametrov týka, vo väčšine prípadov rovnaké. Pretože prevod bol definitívne dokončený, tak aj u nás sme všetky snímače a terminály preznačili a k tým, ktoré doznali zmien sme tiež dali nové produktové listy. Zároveň celá naša ponuka týchto zariadení prešla aktualizácií a postupne budeme pridávať výrobky úplne nové.
Ak si objednáte snímač alebo terminál, ktorý už z minulosti poznáte a bude mať iné logo, sprievodné listy, manuál apod., tak sa nemusíte vôbec báť. Všetko zostáva zachované, platí tu plná kompatibilita so všetkým príslušenstvom a funkčnosťou, ako tomu bolo u Motoroly.

Zebra Vás teda naozaj “neuhryzne”, práve naopak – mala by sa napríklad zlepšiť zákaznícka podpora, vývoj nových technológií a zvýšiť dôraz na spätné ohlasy a návrhy všetkých užívateľov.