QuickLabel QL-30O

je päťfarebná tlačiareň etikie od spoločnosti QuickLabel, ktorá ako prvá na svete používa tonerové farby CMYK a bielu, teda CMYKW.

Tlačiareň QL-300 je opatrená osvedčenou a spoľahlivou digitálnou technológiou LED EP (elektro- fografická tlač). Táto technológia ponúka úplne nové možnosti pre tlač etikiet a štítkov, kedy výsled- kom sú jasné a živé farby, ktoré práve s možnosťou bielej potlače urobia vaše etikety unikátne.

Môžete tlačiť na naozaj širokú škálu mate- riálov, od transparentných, farebných alebo metalických papierov až po synte- tické. A to pri jedinom prechode materiálu tlačiarňou, v jednej tlačovej úlohe.

Vďaka 5-farebnej tlači etikiet o rozlíšení 1200 x 1200 dpi s vysokou sýtosťou farieb, vodeodolnosti a odolnosti voči UV žiareniu, sa Vaše produktové značenie dostane na úplne inú a bezkonkurenčnú úroveň.

Šírka tlače od 1 "do 5" a presné automatické rezanie, alebo možnosť navíjanie na rolu, robí z tlačiarne QL-300 plne flexibilné zariadenia ako pre krátke, tak dlhé tlačové úlohy.

Oproti štandardnému 4-farebnej tlači (CMYK), pridanie bielej farby do procesu značenia umožňu- je tlačiť bielou na transparentné materiály, ktoré sa dobre vynímajú na produktoch pre osobnú starostlivosť alebo luxusnom tovare, ale aj na potravinových škatuľkách alebo nápojových oba- loch. Tlač bielej tiež predstavuje nové kreatívne možnosti pre tmavé a farebné materiály, vrátane metalických, strieborných alebo zlatých podkladov.

Bonusom tlačiarne QL-300 s LED EP technológiou je okrem iného aj to, že pri tlači na matný farebný podklad možno dosiahnuť výsledok podobnému metóde tzv. "UV lakovanie". Naše doplnk- ové služby tlač EAN, Datamatrix, QR kódov, číslovanie etikiet, tlač rôznych premenných dát, tlač logistických etikiet na kartónové obaly.

Každá tlačiareň QL-300 je tiež vybavená jednou bezplatnou licenciou CQL Pro - pokročilého softvéru, vďaka ktorému si užívatelia môžu jednoducho a pohodlne navrhnúť, spravovať a tlačiť vlastné etikety. Radi Vám pomôžeme pri vytváraní nových grafických návrhov na etikety a celkového dizajnu podľa Vašich predstáv.

IDEÁLNE PRE

  • Propagačné alebo Reklamné výrobky
  • Výrobky osobnej starostlivosti Potraviny
  • Nápoje e-liquid náplne Kozmetiku

Výhody

  • Vysoká rýchlosť tlače 
  • Možnosť tlačiť etikety na transparentné, farebný alebo kovový materiál vrátane strieborného alebo zlatého
  • Jednoduchá obsluha vďaka intuitívnemu ovládaciemu LCD panelu Vzdialené ovládanie a nastavenie tlačiarne pomocou webovej správy
  • Návrhový softvér pre dizajn a tlač etikiet
  • Integrované automatické rezanie
  • Robustné stolné prevedenie
Kompletná cena jednej etikety o rozmere 90 x 180 mm s potlačou jednoduchšej grafiky vychádza na 10 centov za kus.
Technická špecifikacia
Technológia Tlače
LED EP elektrofotografická, Toner
Typ
QuickLabel QL-300 Toner, (4 or 5) individualne CMYK alebo s W tonerom
Rozlíšenie Tlače
1200 x 1200 dpi
Rýchlosť Tlače
152 mm/sec, 102 mm/sec alebo 58 mm/sec
Tlačová Plocha
Šírka: 21.2 mm - 125.8 mm
Dĺžka: 8.5 mm - 1317 mm
Senzory
Gap, Reflective (black mark, bottom), Continuous
Orezanie
Automatické, 102 mm minimálna dlžka rezu
Ovládaci Panel
Displej: Color LCD 480 x 272 pixel
klávesnica: Power, Online, Cancel, Help, Power Save, Menu (Up, Down, OK, Back), Numeric Keypad, Feed, Unload LED
Indicatory: Power, Online, Help, Power Save, Attention
Konektivita
High-Speed USB 2.0; Gigabit Ethernet
Software
Microsoft Windows® 10, 8.1, 8, 7; Windows Server® 2016, 2012, 2008, 64/32-bit Drivers CQL Pro advanced label creation and print management software (one free license included)
Media Specifications
Hrúbka
0.076 mm – 0.25 mm
Veľkosť rolky
203 mm vonkajší priemer, 76 mm core vnútorný
Typy
Papier alebo syntetický štítok vmschválený QuickLabel
Environmental & Physical Specifications
Tlačiareň/Toner Prevádzka
10o C to 30o C, 20% to 70% Relativná Vlhkosť
Napájanie
v220 – 240 VAC 50Hz
Spotreba Energie
Prevádzka: 710W (average) / Špička: 1,200W
Rozmery
1049 mm x 341 mm x 451 mm
Váha
62 Kg
Záruka
Jednoročná záruka na náhradné diely a prácu výrobcu na tlačiarni QL-300 (okrem tlačového spotrebného materiálu) 2 roky záruka od dátumu výroby na nepoužité alebo neotvorené tonerové kazety, 6 mesiacov, ak sú otvorené alebo nainštalované
Obsah balenia
Tlačiareň QuickLabel QL-300, napájací kábel, kábel USB, tonerové kazety QL-300 CMYK + W, inštalačná príručka, pokročilý softvér na vytváranie štítkov a správu tlače CQL Pro® (jedna bezplatná licencia). K dispozícii je voliteľné diaľkové a miestne nastavenie a školenie.