Etikety a RFID tagy

Potrebujete Etikety?

na ?
  PivoVinoKávaIné

  *NEZAVAZNÝ ORIENTAČNÝ VÝPOČET A ZASLANIE POŽIAVAVKY

  Etikety

  Etikety s čiarovými kódmi môžeme dnes stretnúť každý deň. Väčšinou v rôznych obchodoch a predajniach, používajú sa pre označovanie výrobkov tiež v logistike, farmaceutike, telekomunikácii ale aj v priemyselnej výrobe.

  Naša spoločnosť disponuje vlastnou výrobou kartónových a samolepiacich etikiet. Ponúknuť ich môžeme v štandardných aj zákazníckych rozmeroch z lepiacich aj nelepiacich materiálov o rôznej gramáži.

  Okrem klasických bielych nepotlačených etikiet pre Vás zaistíme aj predtlačené a špeciálne etikety – napríklad s vaším logom, kruhovým výsekom a pod. Samozrejmosťou je aj široká škála materiálov od kartónových až po textilné etikety. V prípade zvláštnych výrobkov alebo zvýšených nárokov ich skladovania s Vami prekonzultujeme ako samotný materiál, tak aj lepiacu adhéznu zložku.

  Pre špeciálne aplikácie sú v našej ponuke zahrnuté aj tzv. RFID tagy. Ide o rádiovo programovateľné etikety, kedy je celá tlačová informácia uložená do malého čipu. Tento spôsob označovania značne urýchľuje príjem a výdaj – v jednom okamžiku je totiž možné naskladniť napríklad celú paletu rôzneho tovaru. A to bez vybratia alebo natáčania jedinej krabice. Preto sa táto technológia využíva hlavne v logistike.

  Výroba etikiet v štandardných aj zákazníckych rozmeroch

  V novo zrekonštruovaných priestoroch nášho partnera v Českej republike máme umiestnenú vlastnú výrobu etikiet. Na jednom z najmodernejších výrobných zariadení FLEXOR s dvomi výsekovými stolicami vyrábame samolepiace etikety, samolepiace termoetikety, nekonečné pásy samolepiaceho aj nelepiaceho materiálu, závesky a visačky s vyseknutým otvorom pre senzor a závesným otvorom.

  Etikety aj závesky je možné kombinovať v závislosti na dĺžke s perforáciou na odtrhnutie. U samolepiacich etikiet je možné doplniť násek v etikete, prípadne násek nosného pásu.

  výroba etikiet

  Prednosťou nami dodávaných etikiet je čistý a presný rez kotúča vďaka kruhovým nožom. Na vlastnom zariadení potom pripravujeme dutinky narezané na exaktnú šírku presne prispôsobenú šírke nosného pásu.

  Výrobu etikiet pre Vás zaistíme ako v štandardných, tak v zákazníckych rozmeroch, z lepiacich aj nelepiacich materiálov o rôznej gramáži – neváhajte nás kontaktovať.

  Grafické a špeciálne etikety

  Pre svojich zákazníkov zaisťujeme tiež výrobu grafických a špeciálnych etikiet podľa ich dodanej špecifikácie. Tieto etikety potom spravidla obsahujú plnofarebné logo, rôzne symboly alebo piktogramy a je možné na nich pomocou termotransfer tlačiarní dotlačiť čiarové kódy a ostatné dôležité informácie o vašom výrobku.

  V ponuke máme samolepiace aj kartónové etikety papierové aj zo špeciálnych materiálov (PE, PP, PET, PVC) pre značenie zdravotníckych, potravinárskych a poľnohospodárskych produktov, etikety pre automobilový priemysel, bezpečnostné etikety použiteľné ako blomby, trvanlivé etikety pre značenie stromov v ovocných a lesných škôlkach, etikety na vínne fľaše a ďalšie.

  Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú pripraviť optimálny postup pri návrhu a výrobe etikiet. Samozrejmosťou sú tiež etikety so špeciálnym výsekom. Na všetky takto vyrobené etikety je možná bezproblémová dotlač na termotransferových tlačiarňach.

  RFID tagy

  Technológia RFID je v súčasnej dobe na vzostupe. Táto metóda využíva rádiové vlny k automatickej identifikácií jednotlivého tovaru. Ich popularita vzrastá najmä v logistických centrách, je ale možné ich využiť aj v iných oblastiach ako napr. v zdravotníctve alebo v priemyselnej výrobe.

  Oproti tlači čiarových kódov je tu celá informácia uložená do malého čipu, ktorý je na etikete umiestnený. Tagy môžu byť prepisovateľné, uzavreté iba pre čítanie alebo raz zapísateľné. Ich tvar, materiál a rozmery môžu byť rôzne. Záleží na požiadavkách danej aplikácie, variabilita je naozaj vysoká.

  Ich hlavnou prednosťou oproti klasickým etiketám s 1D alebo 2D kódmi spočíva v mnohonásobnom snímaní – v jednom okamžiku je možné napr. načítať celé palety rôzneho tovaru. Nie je nutné vybalovať jednotlivé prepravné boxy, ani ich natáčať priamo k snímaču. Sú tu aj tagy typu “Smart label”, kedy je možné ich dodatočne potlačiť čiarovým kódom alebo inou textovou informáciou.

  Pokiaľ potrebujete urýchliť proces skladovej evidencie, zlepšiť prehľad o inventarizácií majetku alebo sledovať pohyb tovaru, potom sú RFID tagy tým správnym riešením. V našej ponuke nájdete ako tlačiarne, ktoré sú schopné tieto tagy programovať, tak tiež snímače a čítačky týchto špeciálnych etikiet. Podľa požiadaviek vašej aplikácie pre Vás pripravíme ucelenú ponuku

  kancelária

  Rybničná 40,
  831 06 Bratislava

  Adressa

  Hrušková 4,
  Bernolákovo, 900 27

  E-MAIL

  info@etigraf.sk
  www.etigraf.sk

  Telefón

  mobil: 0911 15 25 15
  tel.: +421 45 99 49 59