KVALITNÉ ETIKETY
UŽ OD 50 KUSOV
TLAČ DO 24 HODÍN

Ponúkame Vám rýchlu a lacnú službu tlače etikiet v rôznych grafických mutáciach bez zdĺhavej prípravy a schvaľovania. U nás máte pri výbere neobmedzenú ponuku rozmerov etikiet a podkladových materiálov podľa Vášho výberu. Nie ste limitovaný počtom etikiet, malosériová tlač etikiet už od 50 ks z jedného druhu.

DIGITÁLNA TLAČ PRE VÁS

Rýchla digitálna tlač bez kompromisov a v TOP kvalite 1200 x 1200 dpi. Vode odolnosť tlače a odolnosť voči UV žiareniu zaručujú Vašej etikete farebnú stálosť za každých podmienok.

TLAČ BIELOU NA TMAVÝ MATERIAL

Tlač bielou farbou na tmavé podklady etikiet otvára nové kreatívne a bezkonkurenčné možnosti pri vytváraní dizajnu a tlači Vašich etikiet v malých sériách. Farebnosť podklado- vých etikiet radi prispôsobíme Vašim požiadavkám.

TRANSPARENTNÝ MATERIAL

Transparentné etikety s potlačou dajú punc a osobitosť Vašim výrobkom. Transparentný materiál s použitím lepidla Ultra Clear zabezpečí 100 % čírosť a priehľadnosť etikiet.

METALICKÝ MATERIAL

Je tá správna voľba pre Vaše exkluzívne a limitované edície produktov. Grafické zosúladenie metalického materiálu s tlačou zaručujú zvýraznenie grafických prvkov a ostrú čitateľnosť textov na etikete.

ETIKETOVAČKY A APLIKÁCIA


Ako ďalšiu službu Vám ponúkame predaj a prenájom strojov pre aplikáciu etikiet na vrecká. Z našej širokej ponuky si môžete vybrať zariadenia od jednoduchých ručných po poloatomatické a aj plnoautomatické etiketovacie stroje ktoré je možné zakomponovať do kompletných automatických liniek.

Výhody DIGITÁLNej TLAČE Etikiet

QL-300 je päťfarebná tlačiareň etikie od spoločnosti QuickLabel, ktorá ako prvá na svete používa tonerové farby CMYK a bielu, teda CMYKW.

Tlačiareň QL-300 je opatrená osvedčenou a spoľahlivou digitálnou technológiou LED EP (elektro- fografická tlač). Táto technológia ponúka úplne nové možnosti pre tlač etikiet a štítkov, kedy výsledkom sú jasné a živé farby, ktoré práve s možnosťou bielej potlače urobia vaše etikety unikátne.

Kompletná cena jednej etikety o rozmere 90 x 180 mm s potlačou jednoduchšej grafiky vychádza na 10 centov za kus.

Tlačiareň QL-300 je opatrená osvedčenou a spolahlivou digitálnou technológiou LED EP (elektro- fografická tlač). Táto technológia ponúka úplne nové možnosti pre tlač etikiet a štítkov, kedy výsledkom sú jasné a živé farby, ktoré práve s možnosťou bielej potlače urobia vaše etikety unikátne.

Môžete tlačiť na naozaj širokú škálu materiálov, od transparentných, farebných alebo metalických papierov až po syntetické. A to pri jedinom prechode materiálu tlačiarňou, v jednej tlačovej úlohe.

Vďaka 5-farebnej tlači etikiet o rozlíšení 1200 x 1200 dpi s vysokou sýtosťou farieb, vodeodolnosti a odolnosti voči UV žiareniu, sa Vaše produktové značenie dostane na úplne inú a bezkonkurenčnú úroveň.

Šírka tlače od 1 "do 5" a presné automatické rezanie, alebo možnosť navíjanie na rolu, robí z tlačiarne QL-300 plne flexibilné zariadenia ako pre krátke, tak dlhé tlačové úlohy.

Oproti štandardnému 4-farebnej tlači (CMYK), pridanie bielej farby do procesu značenia umožnuje tlačiť bielou na transparentné materiály, ktoré sa dobre vynímajú na produktoch pre osobnú starostlivosť alebo luxusnom tovare, ale aj na potravinových škatuľkách alebo nápojových obaloch. Tlač bielej tiež predstavuje nové kreatívne možnosti pre tmavé a farebné materiály, vrátane metalických, strieborných alebo zlatých podkladov.

Bonusom tlačiarne QL-300 s LED EP technológiou je okrem iného aj to, že pri tlači na matný farebný podklad možno dosiahnuť výsledok podobnému metóde tzv. "UV lakovanie". Naše doplnkové služby tlač EAN, Datamatrix, QR kódov, číslovanie etikiet, tlač rôznych premenných dát, tlač logistických etikiet na kartónové obaly.

Každá tlačiareň QL-300 je tiež vybavená jednou bezplatnou licenciou CQL Pro - pokročilého softvéru, vďaka ktorému si užívatelia môžu jednoducho a pohodlne navrhnúť, spravovať a tlačiť vlastné etikety. Radi Vám pomôžeme pri vytváraní nových grafických návrhov na etikety a celkového dizajnu podľa Vašich predstáv.

IDEÁLNE PRE

 • Propagačné alebo Reklamné výrobky
 • Výrobky osobnej starostlivosti Potraviny
 • Nápoje e-liquid náplne Kozmetiku

Výhody

 • Vysoká rýchlosť tlače 
 • Možnosť tlačiť etikety na transparentné, farebný alebo kovový materiál vrátane strieborného alebo zlatého
 • Jednoduchá obsluha vďaka intuitívnemu ovládaciemu LCD panelu Vzdialené ovládanie a nastavenie tlačiarne pomocou webovej správy
 • Návrhový softvér pre dizajn a tlač etikiet
 • Integrované automatické rezanie
 • Robustné stolné prevedenie
Kompletná cena jednej etikety o rozmere 90 x 180 mm s potlačou jednoduchšej grafiky vychádza na 10 centov za kus.

Neváhajte nás kontaktovať
  PivoVinoKávaIné

  *NEZAVAZNÝ ORIENTAČNÝ VÝPOČET A ZASLANIE POŽIAVAVKY

  Zaujala VÁS NaŠA PONUKA?

  Stiahnite si Náš prezentačny katalog kde nájte všetky potrebné informácie

  ​V prípade ďalších otázok ale bo nejasností neváhajte Nás kontaktovať, radi Vám poradíme pomôžeme.

  kancelária

  Rybničná 40,
  831 06 Bratislava

  Adressa

  Hrušková 4,
  Bernolákovo, 900 27

  E-MAIL

  info@etigraf.sk
  www.etigraf.sk

  Telefón

  mobil: 0911 15 25 15
  tel.: +421 45 99 49 59