Nordic ID Merlin

Terminál Nordic ID Merlin je ľahko ovládateľný a jeho ergonomický design zaručuje komfortné užívateľské skúsenosti. Je to ideálne zariadenie pre rôzne použitia v priamej výrobe a v prostredí komerčných aplikácií. Zostaňte v kontakte s vašou firemnou sieťou, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate: Nordic ID Merlin disponuje všetkými súčasnými prenosovými štandardmi, ako je WLAN, GPRS, EDGE, GSM alebo Bluetooth a je schopný čítať 1D a 2D kódy.

Nordic ID Merlin je v prvom rade pracovný nástroj. Je navrhnutý pre robustnosť a spoľahlivosť a postavený tak, aby pracoval celý deň na jediné nabitie.
Používanie Nordic ID Merlin je jednoduché a efektívne. Vynikajúci ergonomický design zaisťuje, že sa pohodlne vojde do ruky, a jeho výborná funkcionalita z neho vytvorí skutočne cenný nástroj, pretože robí prácu omnoho jednoduchšou.

S Nordic ID Merlin, ste dobre vybavený pre budúci vývoj, pretože tento prenosný počítač je možné flexibilne prispôsobovať mnohým požiadavkám. Táto rada terminálov sa skladá z piatich rôznych modelov. A každé z týchto zariadení disponuje škálou rôznych identifikačných a komunikačných možností.

Nordic ID Merlin – Základný model tohto výkonného terminálu, označený niekedy tiež ako Basic. Ponúka univerzálnu platformu identifikácie a komunikácie pre skladové alebo logistické centrá a maloobchodný predaj.

Nordic ID Merlin UHF RFID Cross Dipole – Výkonný priemyselný terminál s CrossDipole anténou. Vďaka tejto robustnej anténe, ktorá činí orientáciu RFID tagov irelevantnou, sa dá tagy prečítať zo vzdialenosti viacej ako štyri metre.

Nordic ID Merlin UHF RFID – Výkonný priemyselný terminál s UHF RFID anténou. Inovatívna UHF RFID technológia kombinuje vysoký výkon snímania s možnosťou zapisovať tagy. Nordic ID Merlin UHF RFID dokáže pracovať buď s jednotlivými tagmi alebo so skupinou tagov na vzdialenosť až 2 metre.

Nordic ID Merlin HF RFID Blade – Výkonný priemyselný terminál s doskovou HF RFID anténou. Najvšestrannejší mobilný počítač pre aplikácie knihovní alebo archívov. Môžete čítať a zapisovať HF RFID tagy, prevádzať inventúru, pozrieť sa na chýbajúce položky a sledovať a spravovať majetok.

Nordic ID Merlin HF RFID – Výkonný priemyselný terminál s HF RFID anténou. Obsahuje integrovanú HF RFID čítačku s rôznymi možnosťami komunikácie, tak isto ako snímanie 1D a 2D kódu.

Technická špecifikacia
Výrobca
Nordic ID
Trieda
1D a 2D
Displej
QVGA dotykový, 240 x 320 px (3,5")
HW klávesnica
alfanumerická, 29 tlačítok
Operačný systém
Microsoft Windows Embedded Compact6
Pamäť
256 MB DDR RAM a 256 MB Flash, microSD slot (SDHC)
Rozhranie
USB, LAN (voliteľné), GPS (voliteľné), WWAN (voliteľné)
WLAN
802.11 a/b/g/n
WPAN
Bluetooth v2.0 + EDR, Class 2
RFID
HF alebo UHF, EPC Gen 2 DRM, čítanie max. zo 7 m a zápis max. do 60 cm (dané podľa modelu)
Prevádzková teplota
-10 až 50C
Skladovacia teplota
-40 až 70C
Odolnosť
opakovaný pád z výšky 1,6 m na betón
Napájanie
dobíjací 2600 mAh Li-Ion akumulátor (4800 mAh pištoľové modely)
Rozmery (V x D x Š)
47 x 230 x 90 mm (Basic, ďalej podľa modelu)
Hmotnosť
450 g (Basic, ďalej podľa modelu)