Nordic ID Morphic

Ak už je Vaše podnikanie založené na univerzálnych technológiách ako napr. čiarový kód, či uvažujete o použití nových alternatív RFID, nákup Nordic ID Morphic bude vždy znamenať bystrú investíciu do hardwaru. Nordic ID Morphic je extrémne ľahký (iba 170 g) a je doslova nabitý technológiami. Nielenže vyzerá ako mobilný telefón, ale v skutočnosti ho môžte taktiež ako telefón použiť.

Tak isto ako všetky ostatné produkty Nordic ID, aj tento robustný prenosný počítač spolieha na zavedené normy: operačný systém Microsoft Windows Embedded CE 6.0 pre zaistenie ľahkého vývoja a distribúcie aplikácií. Zber dát pomocou výkonných terminálov Nordic ID Morphic je veľmi ľahký. Prístroj je vybavený laserovým skenerom alebo Imagerom pre 2D kódy a je tu aj model pre snímanie RFID tagov. Prenos dát sa uskutočňuje dávkovo alebo prostredníctvom WLAN/WPAN. 

Nordic ID rešpektuje Vaše technologické požiadavky a vyvinul mobilné zariadenie, ktoré je možné ľahko integrovať do aktuálneho systému. Pokročilá vzdialená správa zariadení Nordic ID Morphic umožňuje centrálne nasadzovať aplikácie a upgrady softwaru pre už používané terminály. Týmto spôsobom sú výpadky obmedzené na minimum a cenné zdroje IT sú zachované. 

S voliteľným emulátorom môžu byť programy, ktoré boli vyvinuté pre Nordic ID rady RF, bez zmien použité taktiež pre Nordic ID Morphic. Nordic ID Morphic je mobilný počítač, ktorý sa prispôsobuje s použitiami najnovších technológií prevádzkových prostredí, doslova ako chameleón. Vďaka svojmu prepracovanému ergonomickému designu je možné prístroj ľahko ovládať jednou rukou. Spĺňa požiadavky krytia podľa štandardu IP54 a môže prežiť pád z výšky 1,5 m na betónovú podlahu. 

Nordic ID Morphic rešpektuje logiku ovládania svojich predchodcov. Má robustný a ergonomický design s intuitívnym užívateľským rozhraním, s ktorým sa nový užívatelia veľmi rýchlo zoznámia a získajú istotu a zručnosť pri ovládaní. Nordic ID Morphic poskytuje priamy prístup k cenným informáciám vedúcim k okamžitej akcii, preto s jeho použitím rýchlo stúpa produktivita práce.

Technická špecifikacia
Výrobca
Nordic ID
Trieda
1D a 2D
Displej
QVGA dotykový, 240 x 320 px (2,2")
HW klávesnica
alfanumerická, 21 tlačítok
Operačný systém
Microsoft Windows Embedded Compact 7
Pamäť
256 MB DDR RAM a 256 MB Flash, microSD slot (SDHC)
Rozhranie
USB, LAN, GPS (voliteľné), WWAN (voliteľné)
WLAN
802.11 a/b/g/n (nie je u dávkového modelu)
WPAN
Bluetooth v2.1 (nie je u dávkového modelu)
RFID
ISO 18000-6C (EPC Class 1 Gen 2), sklápacia anténa, nominálna čítacia vzdialenosť 2,5 m
Prevádzková teplota
-10 až 50C
Skladovacia teplota
-40 až 70C
Odolnosť
opakovaný pád z výšky 1,5 m na betón
Napájanie
dobíjací Li-Pol 1130 mAh akumulátor (2260 mAh - model Cross Dipole pre RFID)
Rozmery (V x D x Š)
147 x 35 x 54 mm, RFID model: 147 x 39 x 60 mm
Hmotnosť
170 g (vrátane batérie), RFID model: 235 g (vrátane batérie)