QUICKLABEL QL-300

je päŤfarebná tlaČiareň etikie od spoloČnosti QuickLabel, ktorá ako prvá na svete poUŽíva tonerové farby CMYK a bielu, teda CMYKW.

Tlačiareň QL-300 je opatrená osvedčenou a spolahlivou digitálnou technológiou LED EP (elektro- fografická tlač). Táto technológia ponúka úplne nové možnosti pre tlač etikiet a štítkov, kedy výsledkom sú jasné a živé farby, ktoré práve s možnosťou bielej potlače urobia vaše etikety unikátne.

Môžete tlačiť na naozaj širokú škálu materiálov, od transparentných, farebných alebo metalických papierov až po syntetické. A to pri jedinom prechode materiálu tlačiarňou, v jednej tlačovej úlohe.

Vďaka 5-farebnej tlači etikiet o rozlíšení 1200 x 1200 dpi s vysokou sýtosťou farieb, vodeodolnosti a odolnosti voči UV žiareniu, sa Vaše produktové značenie dostane na úplne inú a bezkonkurenčnú úroveň.

Šírka tlače od 1 "do 5" a presné automatické rezanie, alebo možnosť navíjanie na rolu, robí z tlačiarne QL-300 plne flexibilné zariadenia ako pre krátke, tak dlhé tlačové úlohy.

Oproti štandardnému 4-farebnej tlači (CMYK), pridanie bielej farby do procesu značenia umožnuje tlačiť bielou na transparentné materiály, ktoré sa dobre vynímajú na produktoch pre osobnú starostlivosť alebo luxusnom tovare, ale aj na potravinových škatuľkách alebo nápojových obaloch. Tlač bielej tiež predstavuje nové kreatívne možnosti pre tmavé a farebné materiály, vrátane metalických, strieborných alebo zlatých podkladov.

Bonusom tlačiarne QL-300 s LED EP technológiou je okrem iného aj to, že pri tlači na matný farebný podklad možno dosiahnuť výsledok podobnému metóde tzv. "UV lakovanie". Naše doplnkové služby tlač EAN, Datamatrix, QR kódov, číslovanie etikiet, tlač rôznych premenných dát, tlač logistických etikiet na kartónové obaly.

Každá tlačiareň QL-300 je tiež vybavená jednou bezplatnou licenciou CQL Pro - pokročilého softvéru, vďaka ktorému si užívatelia môžu jednoducho a pohodlne navrhnúť, spravovať a tlačiť vlastné etikety. Radi Vám pomôžeme pri vytváraní nových grafických návrhov na etikety a celkového dizajnu podľa Vašich predstáv.

IDEÁLNE PRE

  • Propagačné alebo Reklamné výrobky
  • Výrobky osobnej starostlivosti Potraviny
  • Nápoje e-liquid náplne Kozmetiku

Výhody

  • Vysoká rýchlosť tlače 
  • Možnosť tlačiť etikety na transparentné, farebný alebo kovový materiál vrátane strieborného alebo zlatého
  • Jednoduchá obsluha vďaka intuitívnemu ovládaciemu LCD panelu Vzdialené ovládanie a nastavenie tlačiarne pomocou webovej správy
  • Návrhový softvér pre dizajn a tlač etikiet
  • Integrované automatické rezanie
  • Robustné stolné prevedenie
Kompletná cena jednej etikety o rozmere 90 x 180 mm s potlačou jednoduchšej grafiky vychádza na 10 centov za kus.
Technická špecifikacia
Technológia Tlače
LED EP elektrofotografická, Toner
Typ
QuickLabel QL-300 Toner, (4 or 5) individualne CMYK alebo s W tonerom
Rozlíšenie Tlače
1200 x 1200 dpi
Rýchlosť Tlače
152 mm/sec, 102 mm/sec alebo 58 mm/sec
Tlačová Plocha
Šírka: 21.2 mm - 125.8 mm
Dĺžka: 8.5 mm - 1317 mm
Senzory
Gap, Reflective (black mark, bottom), Continuous
Orezanie
Automatické, 102 mm minimálna dlžka rezu
Ovládaci Panel
Displej: Color LCD 480 x 272 pixel
klávesnica: Power, Online, Cancel, Help, Power Save, Menu (Up, Down, OK, Back), Numeric Keypad, Feed, Unload LED
Indicatory: Power, Online, Help, Power Save, Attention
Konektivita
High-Speed USB 2.0; Gigabit Ethernet
Software
Microsoft Windows® 10, 8.1, 8, 7; Windows Server® 2016, 2012, 2008, 64/32-bit Drivers CQL Pro advanced label creation and print management software (one free license included)
Media Specifications
Hrúbka
0.076 mm – 0.25 mm
Veľkosť rolky
203 mm vonkajší priemer, 76 mm core vnútorný
Typy
Papier alebo syntetický štítok vmschválený QuickLabel
Environmental & Physical Specifications
Tlačiareň/Toner Prevádzka
10o C to 30o C, 20% to 70% Relativná Vlhkosť
Napájanie
v220 – 240 VAC 50Hz
Spotreba Energie
Prevádzka: 710W (average) / Špička: 1,200W
Rozmery
1049 mm x 341 mm x 451 mm
Váha
62 Kg
Záruka
Jednoročná záruka na náhradné diely a prácu výrobcu na tlačiarni QL-300 (okrem tlačového spotrebného materiálu) 2 roky záruka od dátumu výroby na nepoužité alebo neotvorené tonerové kazety, 6 mesiacov, ak sú otvorené alebo nainštalované
Obsah balenia
Tlačiareň QuickLabel QL-300, napájací kábel, kábel USB, tonerové kazety QL-300 CMYK + W, inštalačná príručka, pokročilý softvér na vytváranie štítkov a správu tlače CQL Pro® (jedna bezplatná licencia). K dispozícii je voliteľné diaľkové a miestne nastavenie a školenie.