ETIGRAF-SK, s.r.o.

riešenia pre automatickú identifikáciu

+421911152515
hľadať na webe ....
Etikety

Etikety s čiarovými kódmi môžeme dnes stretnúť každý deň. Väčšinou v rôznych obchodoch a predajniach, používajú sa pre označovanie výrobkov tiež v logistike, farmaceutike, telekomunikácií ale aj v priemyselnej výrobe.

Naša spoločnosť disponuje vlastnou výrobou kartónových a samolepiacich etikiet. Ponúknuť ich môžeme v štandardných aj zákazníckych rozmeroch z lepiacich aj nelepiacich materiálov rôznej gramáže.

Okrem klasických bielych nepotlačených etikiet pre Vás zaistíme aj predtlačené a špeciálne etikety - napríklad s vaším logom, kruhovým výsekom a pod. Samozrejmosťou je aj široká škála materiálov od kartónových až po textilné etikety. V prípade zvláštnych výrobkov alebo zvýšených nárokov ich skladovania s Vami prekonzultujeme ako samotný materiál, tak aj lepiacu adhéznu zložku.

Pre špeciálne aplikácie sú v našej ponuke zahrnuté aj tzv. RFID etikety a tagy. Ide o rádiovo programovateľné etikety, kedy je celá tlačová informácia uložená do malého čipu. Tento spôsob označovania značne urýchľuje príjem a výdaj - v jednom okamžiku je totiž možné naskladniť napríklad celú paletu rôzneho tovaru. A to bez vybratia alebo natáčania jedinej krabice. Preto sa táto technológia využíva hlavne v logistike.


etikety


nahoru