TOSHIBA B-EX4T3

Priemyslové riešenia s vysokou presnosťou, to sú tlačiarne rady B-EX4T3. Spoločnosť Toshiba kombinovala svoje skúsenosti, know-how, záväzok ku kvalite a spoľahlivosti s využitím špičkových technológií, aby mohla ponúknuť to, čo sa rýchlo stane priemyslovým štandartom.

Model B-EX4T3 predstavuje takmer všetko, co robí spoločnosť Toshiba svetovo uznávaným hráčom na poli priemyslových tačiareňských riešení a je vybavená skutočne vyspelými technickými štandartmi.

  • Vynikajúca tlačová kvalita s rozlíšením 600 dpi
  • Vylepšený výkon pri veľmi atraktívnych prevádzkových nákladoch
  • Špeciálne navrhnutá pre tlač a odlepovanie veľmi malých štítkov
  • Vedenie etikiet centrovaných na stred

Výsledkom je tlačiareň s vysokým rozlíšením, ktorá poskytuje vynikajúcu presnosť pri tlači aj odlepovaní, teda vynikajúcu kvalitu výstupu a ďalej vysoký výkon, spoľahlivosť a flexibilitu v akomkoľvek pracovnom prostredí. 

Koncept tlačiarne pokračuje v rade EX4T a naväzuje na svojich “pracovných kolegov” T1 a T2 – tmavý dizajn, robustná konštrukcia, LCD displej, ľahké a intuitívne ovládanie a rada doplnkov pre maximálne využitie funkcií tlačiarne. To všetko ju predurčuje pre nasadenie do veľkých aj stredných prevádzok.

Technická špecifikacia
Technológia Tlače
Thermal Transfer / Direct Thermal
Typ
TOSHIBA Flat Head
Rozlíšenie Tlače
24 bodov/mm (600 dpi)
Rýchlosť Tlače
max. 152 mm/s
Tlačová Plocha
Šírka: 13 - 104 mm
Dĺžka: 3 - 498 mm
Rozhranie
USB 2.0, LAN 10/100 Mbps
Voliteľné príslušenstvo
Voliteľné príslušenstvo Sériové rozhranie, paralelné rozhranie, prídavné I/O rozhranie, RTC (časové dáta) & USB Host rozhranie, rozhranie bezdrátové LAN, modul diskového rezania, modul rotačného rezania, modul odlepovania.
Rozmery
278 mm (šírka) x 460 mm (dĺžka) x 310 mm (výška)
Napájanie
220V/50Hz
Hmotnosť
17 kg