TTR FARBIACE PÁSKY

TTR alebo Thermal Transfer Ribbon

sú špeciálne farbiace pásky určené pre použitie v termotransfer tlačiarňach – ide o typ tlače prenosom farbiva na podklad. Pomocou nich sa potlačujú bežne papierové, plastové alebo aj textilné etikety. Vyrábajú sa v niekoľkých kvalitách, odlišných najmä podľa použitia pre korektnú aplikáciu. 

Základné typy TTR pások sú: 

Voskové

vhodné najmä pre potlač matného povrchu etikiet, vyrábajú sa vo viacerých kvalitách. V tejto triede sa dosahuje priemernej až strednej stálosti v otere, je priamo úmerná použitému materiálu – nehodí sa pre náročné aplikácie. 

Živicové

používajú sa pre náročné aplikácie na lesklé papierové etikety alebo na plastové materiály (lesklé aj matné). Dosahujú maximálnej stálosti v otere aj odere. 

Zmesové (voskovo-živicové)

používané štandardne pre potlač pololesklých a lesklých povrchov. Vďaka tejto kombinácií sa dosahuje veľmi dobrej stálosti v otere aj odere. 

Farebné

vyrábajú sa vo viacerých kvalitách a sú určené predovšetkým pre tlačiarne s dvomi až štyrmi tlačovými jednotkami alebo tam, kde je potrebné danú informáciu vytlačiť farebne (zdôrazniť ju). Jednotlivé farbiace TTR pásky si môžete vybrať z našej ponuky v pravom menu tejto stránky.

Jednotlivé farbiace TTR pásky si môžete vybrať z našej ponuky v pravom menu tejto stránky.

kancelária

Rybničná 40,
831 06 Bratislava

Adressa

Hrušková 4,
Bernolákovo, 900 27

E-MAIL

info@etigraf.sk
www.etigraf.sk

Telefón

mobil: 0911 15 25 15
tel.: +421 45 99 49 59